Ön Bilgilendirme Formu

Anasayfa  -  Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un (“Kanun”) 3. maddesi gereğince, SENNA TURİZM İNŞAAT ve GIDA OTELCİLİK SAN. ve TİC. A.Ş. (Modernity Mood Club) ile ilgili tanıtım bilgilerine, sitemizin https://modernitymood.com.tr/hakkimizda başlıklı bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Modernity Mood Club’ın ziyaret etmek veya bilet satın almakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin tüm koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

 

TANIMLAMALAR

Modernity Mood Club: SENNA TURİZM İNŞAAT ve GIDA OTELCİLİK SAN. ve TİC. A.Ş., modernitymood.com.tr online bilet hizmeti, cep telefonları, tabletler ve her türlü benzeri elektronik ortamda kullanılan kioskları da kapsayan tüm içeriği ifade eder.

"Kullanıcı"                         :              https://modernitymood.com.tr/’yi ziyaret eden ve/veya bilet alan kişiyi ifade eder.

“Hizmet”                            :              Kullanıcının https://modernitymood.com.tr/ üzerinden bilet satın alma işlemini ifade eder.

"Hizmet Bedeli"              :              Yapılan anlaşmalar dahilinde biletin bedelini ifade eder.

Modernity Mood Club sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek, sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek ve sizlerin site içerisindeki işlemlerinizi hızlandırmak için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece üyelerin izlemesine ve katılımına açık bazı bölümler de içerebilir.

 

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

Modernity Mood Club Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Bildirimine Kişisel Verilerin Korunması linkinden ulaşabilirsiniz. 

 

SAĞLANAN İÇERİKLER VE DİĞER SİTE LİNKLERİ

Modernity Mood Club’ın sunduğu bazı etkinliklerin içerikleri, üçüncü kişiler ve organizatör firmalar tarafından sağlanabilir. Modernity Mood Club bu bilgilerin bütünlüğünden, kullanışlılığından ve doğruluğundan sorumlu değildir. Bu nedenle üçüncü kişiler tarafından yapılan fikri mülkiyet ihlalleri Modernity Mood Club’ın sorumluluğunda değildir.

HİZMET BEDELİ

Modernity Mood Club tarafından bilet satışlarıyla ilgili belirlenen hizmet & bilet bedelidir.

 

ÖDEMELERDE UYGULANACAK EK GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Modernity Mood Club, ödemelerin azami derecede güvenliğini sağlamak ve kötü niyetli girişimlerin önüne geçmek amacıyla, ödemelerde uygulanacak bazı ek güvenlik önlemleri belirlemiştir. Kullanım koşulları ve gizlilik politikalarını kabul ederek bu tedbirlere uymayı da kabul etmiş sayılırsınız.

Buna göre;

Modernity Mood Club üzerinden yapılan tüm online bilet alışverişlerde 3D Secure sistemini kullanmak ve ödemeleri bu kanalla gerçekleştirmek mecburidir.

 

İPTALLER, ERTELEMELER VE İADELER

Modernity Mood Club, sağladığı hizmet konusunda belirli bir garanti vermez. Site ve içeriği "olduğu gibi" sunulmaktadır.

Modernity Mood Club, bilet satış politikaları ve yapılan sözleşmeler doğrultusunda, https://modernitymood.com.tr/ aracılığıyla satılan bir biletin bedelini ve eğer alındıysa hizmet bedelini iade etmesi söz konusu değildir.

Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, Modernity Mood Club’ın bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişikliği yapması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için https://modernitymood.com.tr/’den talepte bulunulamaz.

Mücbir sebepler dışında kesinlikle Modernity Mood Club üzerinden iade işlemi gerçekleştirilmez. Mücbir sebepler; etkinliğin iptali ve/veya değiştirilmesi, afet hali, grev, lokavt, savaş, terörist hareketler, etkinlik mekânında yaşanan teknik aksaklıklar olarak tanımlanabilir.

Buna göre, biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanamayacak iseniz para iadesi veya bilet erteleme işlemi kesinlikle yapılmaz.

 

YAŞ SINIRLARI VE İNDİRİMLİ BİLETLER

Kullanıcı Modernity Mood Club üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekânında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda bilet alan bu indirimli bilete tabi olduğunu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekânında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

 

BİLET ALAN İLİŞKİLERİ

Modernity Mood Club, herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

İLETİŞİM

Kullanıcı, Modernity Mood Club ile iletişime geçmek istediğinde aşağıda belirtilen yolları kullanabilecektir.

E-Posta                :               info@modernitymood.com.tr

Adres                    :               İSMET İNÖNÜ 1 CADDESİ No:130/A TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

Tel                         :               0533 053 13 78

Modernity Mood Club, Kullanıcılarının güvenliğini en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en iyi önlemleri sürekli araştırmakta ve etkin çözümlerini uygulamaya çalışmaktadır.

Amacımız sizlere kaliteli hizmeti en iyi ve en güvenli şekliyle sunabilmektir.

 

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

Kullanıcı siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder. Uyuşmazlıklarda ESKİŞEHİR MAHKEMELERİ YETKİLİDİR.

Bilet Al

Etkinlik Adı Tarih Birim Fiyat Kişi Sayısı Toplam Tutar
50 TL 1 50 TL
Etkinlik Adı
Tarih
Birim Fiyat 50 TL
Kişi Sayısı 1
Toplam Tutar 50 TL
Satın Al
Bilet satın alım işleminiz başarıyla tamamlandı. Biletiniz mail adresinize yönlendirilecektir.
Bilet satın alım işleminiz başarısız. Lütfen tekrar deneyin.